همکاری دولت و مجلس در تصویب بودجه 1400

به گزارش وبلاگ تیفانی، تهران (پانا) - رئیس مجلس شورای اسلامی گفت بودجه 1400 با رویکرد توجه به حوزه های محرومیت زدایی، سلامت، اشتغال و فراوری، انضباط، شفافیت و عدالت تا جایی که برای مجلس مقدور بود، به تصویب رسید.

همکاری دولت و مجلس در تصویب بودجه 1400

به گزارش خانه ملت، محمدباقر قالیباف در نشست علنی نوبت سوم امروز (شنبه، 16اسفند ماه) مجلس شورای اسلامی گفت: لازم می دانم از تمام همکاران، خواهران و برادران گرامی که انصافا در این مدت آنالیز لایحه بودجه به صورت شبانه روزی چه در کمیسیون ها و چه صحن زحمات زیادی کشیدند، تشکر کنم.

وی توضیح داد: بودجه با رویکرد توجه به حوزه های محرومیت زدایی، سلامت، اشتغال و فراوری، انضباط، شفافیت و عدالت تا جایی که برای مجلس مقدور بود، به تصویب رسید.

همچنین در بحث کالاهای اساسی، نهاده های کشاورزی و دامی، بهداشت و سلامت با ارز 4200 تومانی مصوباتی ایجاد شد که ان شاء الله با کنترل و نظارت بیشتر کارها در این حوزه پیش برود.

رئیس مجلس شورای اسلامی ادامه داد: مجلس و دولت با همکاری توانستند امشب آنالیز لایحه بودجه را به انتها برسانند تا زمانی که از شورای نگهبان برگردد.

وی تأکید کرد: لازم می دانم از تمام نمایندگان و خانواده هایشان تشکر کنم چرا که آنها از صبح تا نیمه های شب مشغول به کار بودند.

منبع: خبرگزاری پانا

به "همکاری دولت و مجلس در تصویب بودجه 1400" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "همکاری دولت و مجلس در تصویب بودجه 1400"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید